Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim. Właściciela szuka policja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 czerwca 2018 r. o 15:42 Powrót do artykułu
Brak należytej ochrony ptaków  Przecież  opiekuna  która bierze kasę  na obowjązek zabepieczyć ptaki odpowiednio  Nie może być dostępu z  zewnątrz do  ptaków  Zwonić ja natychmiast  przeciez wiedziała o zmianie przepisów i co zrobiła ???
 Własną piersią powinna je zaslonić (a nawet dwoma)?  Co za absurd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to po ptakach, oby nie po jeżdżących na rowerach i bawiących się dzieciach. No chyba ,że jakaś kiełbasa smaczna się pojawi jak to już w innych miejscach bywało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesłuchajcie pawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STANOWCZE NIE dla sra.jący.ch psami w Saskim ! won do swojego M2 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uja który podpowiada komuś rozrzucane kiełbasy - sam się nażryj haczyków! nie mnóż głupoty, skoro twoja jest nieuleczalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten to tylko nakładał by mandat co za umysł (brak umysłu) ale robota jedno tylko mandat mandat mandat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie bylo by zdziwienie jak bylby to prominent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są pawie, zrobić wybieg dla żuków. To koszt tylko kolejnych 2 milionów. Stać Was, a POtem to może być i POtop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długo trzeba było czekać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecku swojemu załuż kaganiec i smycz. Pies musi się wybiegać! Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro pies musi się wybiegać, to sam sobie też "załuż" kaganiec i wybiegajcie się razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciele obsrańców, do nogi i machać ogonem w obronie tego bydlaka !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma jakiś debilny sąd do Parku Saskiego? Lewacka poprawność polityczna na hasło "dyskryminacja" reaguje odruchowo debilizmami. Po jaka cholerę było cokolwiek robić z tym parkiem skoro teraz wpuszcza się tam psychiczne pańcie i pańciów z objawami zaburzeń emocjonalnych i hormonalnych w postaci Piesełków? Trzeba być jednokomórkowym jednozwojowcem i obrzydliwym egoistą żeby nie rozumieć, że ucierpieć muszą na tym Pawie i Kaczki. One nie mają praw ani obrońców? Myśleć o wpuszczaniu tam Psów można tylko po zmianie infrastruktury i to powinno być jasne dla ludzi używających prawidłowo mózgu. Teoretyczne państwo i teoretyczne przepisy dyktowane kaprysami wszelkich niekompetencji i nielogiczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba jednak walczyć o ponowny zakaz wprowadzania psów do parku, bo zawsze znajdzie się jakiś debil co wypuści pupilka bez smyczy i kagańca, właściele psów to jednak w większości ludzie z wielkim sercem, za które płacą małym móźdżkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma jakiś debilny sąd do Parku Saskiego? Lewacka poprawność polityczna na hasło "dyskryminacja" reaguje odruchowo debilizmami. Po jaka cholerę było cokolwiek robić z tym parkiem skoro teraz wpuszcza się tam psychiczne pańcie i pańciów z objawami zaburzeń emocjonalnych i hormonalnych w postaci Piesełków? Trzeba być jednokomórkowym jednozwojowcem i obrzydliwym egoistą żeby nie rozumieć, że ucierpieć muszą na tym Pawie i Kaczki. One nie mają praw ani obrońców? Myśleć o wpuszczaniu tam Psów można tylko po zmianie infrastruktury i to powinno być jasne dla ludzi używających prawidłowo mózgu.  Teoretyczne państwo i teoretyczne przepisy dyktowane kaprysami wszelkich niekompetencji i nielogiczności.
 Nie możesz napisać tego wszystkiego bez wpie rda lania do tego polityki? Jesteś takim wlaśnie jednozwojowcem, który wszędzie i pod każdym postem bedzie pisał, że to wina "lewaków". W du pie mam polityków, ale tacy jak ty mnie wku rwia ją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybaczcie, ale mój PIES jest dla mnie tak samo ważny, (A NAWET WAŻNIEJSZY) niż jakiś tam paw, a nawet drugi człowiek. Musi się wybiegać i koniec. To, że zaatakuje jakieś dziecko, bo nie upilnował go rodzic, albo zaatakuje jakąs kulejącą pokrakę idącą ulicą jego problem. Niech dziecko pilnują rodzice, a pokraki siedzą w domach. Jak ktoś idzie normalnym chodem, nie kuleje i się psa nie boi, nie drze bez powodu ryja i nie jest pijany to go pies nie zaatakuje. Jak ma problem jego problem. Na 95% społeczeństwa mój bulterier reaguje normalnie. A że jest jakaś mała grupka, to ich problem. Zwierzę musi się wybiegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być zakaz trzymania psów w mieszkaniach. To tylko meczenie zwierząt dla własnej przyjemności. Egoisci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybaczcie, ale mój PIES jest dla mnie tak samo ważny, (A NAWET WAŻNIEJSZY) niż jakiś tam paw, a nawet drugi człowiek. Musi się wybiegać i koniec. To, że zaatakuje jakieś dziecko, bo nie upilnował go rodzic, albo zaatakuje jakąs kulejącą pokrakę idącą ulicą jego problem. Niech dziecko pilnują rodzice, a pokraki siedzą w domach. Jak ktoś idzie normalnym chodem, nie kuleje i się psa nie boi, nie drze bez powodu ryja i nie jest pijany to go pies nie zaatakuje. Jak ma problem jego problem. Na 95% społeczeństwa mój bulterier reaguje normalnie. A że jest jakaś mała grupka, to ich problem. Zwierzę musi się wybiegać.
Niesmaczna prowokacja i arogancja :(
 Raczej satyra na tępych właścicieli stworzeń niezbyt podobnych do psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybaczcie, ale mój PIES jest dla mnie tak samo ważny, (A NAWET WAŻNIEJSZY) niż jakiś tam paw, a nawet drugi człowiek. Musi się wybiegać i koniec. To, że zaatakuje jakieś dziecko, bo nie upilnował go rodzic, albo zaatakuje jakąs kulejącą pokrakę idącą ulicą jego problem. Niech dziecko pilnują rodzice, a pokraki siedzą w domach. Jak ktoś idzie normalnym chodem, nie kuleje i się psa nie boi, nie drze bez powodu ryja i nie jest pijany to go pies nie zaatakuje. Jak ma problem jego problem. Na 95% społeczeństwa mój bulterier reaguje normalnie. A że jest jakaś mała grupka, to ich problem. Zwierzę musi się wybiegać.
 Jesteś tak samo głupi jak twój pies. Aż dziw, że nie srasz pod krzakiem. A może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak należytej ochrony ptaków  Przecież  opiekuna  która bierze kasę  na obowjązek zabepieczyć ptaki odpowiednio  Nie może być dostępu z  zewnątrz do  ptaków  Zwonić ja natychmiast  przeciez wiedziała o zmianie przepisów i co zrobiła ???
 Głupota + arogancja = głupancja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...